דלתות כניסה בירושלים

דלתות כניסה בירושלים

דלתות כניסה בירושלים מעוצבות ויפות הן כרטיס הכניסה לכל בית ומרמזות על אופיים של הדיירים ועל עיצובו של הבית.

"אלישע היקר אני רוצה להגיד לך שעברתי איתך חוויה מדהימה של התקנת דלתות בבית ושירות שלא ראיתי כזה דבר, הסבלנות,המקצועיות,ההתקנה המיוחדת במינה,הכל עבר חלק,0 תקלות,הגעה בזמן,טיפול מדהים בדלתות,בנו כמשפחה בהבנה של הצרכים שלנו. להביא מוצר איכותי באמת מוצר מדהים. אני יכול להגיד לך שאתה ברכה של הבית!! ככהן לכהן אני מברך אותך ורוצה להגיד לך תודה רבה!! "

פיני כהן הר גילה, ירושלים

דלתות כניסה מעץ מלא

פלקסדור מייצרת דלתות כניסה יפהפיות מעץ, בטיב מעולה ובאיכות חסרת פשרות. יופיין של הדלתות הוא במראה האצילי שלהן. הן בעלות נוכחות מרשימה, חלקן חלקות ומקצתן בעלות פיתוחי עץ ייחודיים ומפתיעים.

הדלתות הרחבות נפתחות בנוחות מקסימלית, בעלות ידיות נוחות לאחיזה ומיוצרות בכמה גווני עץ מרשימים. צבעים  טבעיים, בהירים או כהים לבחירת הלקוח.

דלתות כניסה מפלדה

פלקסדור מייצרת דלתות כניסה בירושלים מפלדה, שהן יוצאות דופן באיכותן וברמת הגימור שלהן.

אפשר לרכוש דלתות כניסה בירושלים הכוללות ציורים מרשימים מאד על מקטע ארוך לאורכה של כל הדלת, פיתוחי מתכת מסקרנים המותקנים על גבי הדלת, פסים דקים או עבים, או חלוניות עדינות המותקנות על חלקה העליון של הדלת בשפע ווריאציות נעימות לעין.

דלתות כניסה בירושלים המתחברות לקו העיצובי הקלאסי בתוך הבית, יקצרו הרבה מאד מחמאות מכל מי שיגיע לבקר בביתכם.

6 סיבות לרכוש דלתות פנים בפלקסדור

100% מוגן מים - WPC

דלתות פלקסדור מוגנות 100% בפני נזקי מים (WPC). דלתות פנים המוגנות בפני נזקי מים הן עמידות יותר לאורך זמן, שומרות על מראה נקי וחדש ומחזיקות לשנים ארוכות

מוצר ירוק ידידותי לסביבה

הדלתות שלנו עשויות מחומרים ידידותיים לסביבה המשפרים את היעילות האנרגטית, מפחיתים את השימוש בחומרים מסוכנים ובכך גורמים לנזק מזערי לסביבה אם בכלל.

תו תקן ישראלי

דלתות פלקסדור בעלות תו תקן ישראלי של מכון התקנים. תו תקן זה, מעניק לצרכנים איכות ובטיחות למוצרים המקבילים אליו בעולם, ומבטיח כי המוצר מתאים לדרישות התקן המחמיר בישראל.

12 שנות אחריות

תעודת אחריות לטווח הארוך בישראל! אנו מעניקים ללקוחותינו 12 שנות אחריות מלאות.

מיוצר בישראל

דלתות הפנים של פלקסדור מיוצרות בישראל כיצור כחול לבן (מלבד הדלתות המיובאות), אנו מאמינים כי מוצר איכותי המיוצר תחת תקנים מחמירים בארץ מעניק ללקוחותינו את האפשרות לבחור בתוצרת מקומית איכותית.

תקן ISO

אנו מחזיקים בתקן ISO באיכות בינלאומית, בכפוף למכון התקנים הישראלי ושומרים על איכות התקן העומד בכל הסטנדרטים הבינלאומיים להבטחת מוצר איכותי במיוחד לאורך זמן.