דלתות כניסה מעוצבות בירושלים

דלתות כניסה מעוצבות בירושלים

דלתות כניסה הן הפריט הראשון שרואה כל אדם המגיע לבית שהוא לא מכיר. זו הסיבה שקיימת חשיבות רבה לבחירות דלתות כניסה מעוצבות בירושלים, בעלות יציבות, עמידות, נוכחות ואמירה.

"לפלקסדור היקרים רצינו להודות על שירות מדהים ודלתות איכותיות. עמידה בלוחות זמנים ועבודה סופר מקצועית " בהצלחה
עדנה חנניה
ירושלים

דלתות כניסה מעוצבות בירושלים – האיכות של פלקסדור

כל דלתות הכניסה של פלקסדור מיוצרות בטכנולוגיה חדשנית באיכות חסרת פשרות, תוך שימוש בחומרי גלם ידידותיים לסביבה ובדגש על חומרים ירוקים וקווים עיצוביים מודרניים.

דלתות כניסה מעוצבות מעץ מלא

אפשר לרכוש דלתות כניסה מעוצבות בירושלים גם מעץ מלא. הדלתות המאסיביות מוצעות בכמה גוונים דומיננטיים, צבע טבעי, צבעי אלון עד הגעה לגוון חום כהה יפהפה ומרשים מאד.

בין דלתות מעוצבות בירושלים קיימות גם דלתות מעץ מלא הכוללות פיתוחי עץ מסקרנים המתאימות לאווירה המשפחתית .

דלתות כניסה מעוצבות מפלדה

דלתות פלדה הן הדלתות החזקות ביותר הקיימות ועיצובן הוא המרשים ביותר בחלק מהדלתות קיים קו אורך רחב במרכז הדלת ובתוכו אפשר לצייר ציורים מרהיבים המותירים רושם רב. אופציות נוספות הן חלוניות שקופות או אטומות הממוקמות בחלקה העליון של הדלת עם מסגרות דקות היוצרות דלת אלגנטית במיוחד. כמו כן, דלתות בעלות עיטורי מתכת בשלל צורות מעניינות ומסקרנות.

6 סיבות לרכוש דלתות כניסה מעוצבות בפלקסדור

100% מוגן מים - WPC

דלתות פלקסדור מוגנות 100% בפני נזקי מים (WPC). דלתות פנים המוגנות בפני נזקי מים הן עמידות יותר לאורך זמן, שומרות על מראה נקי וחדש ומחזיקות לשנים ארוכות

מוצר ירוק ידידותי לסביבה

הדלתות שלנו עשויות מחומרים ידידותיים לסביבה המשפרים את היעילות האנרגטית, מפחיתים את השימוש בחומרים מסוכנים ובכך גורמים לנזק מזערי לסביבה אם בכלל.

תו תקן ישראלי

דלתות פלקסדור בעלות תו תקן ישראלי של מכון התקנים. תו תקן זה, מעניק לצרכנים איכות ובטיחות למוצרים המקבילים אליו בעולם, ומבטיח כי המוצר מתאים לדרישות התקן המחמיר בישראל.

12 שנות אחריות

תעודת אחריות לטווח הארוך בישראל! אנו מעניקים ללקוחותינו 12 שנות אחריות מלאות.

מיוצר בישראל

דלתות הפנים של פלקסדור מיוצרות בישראל כיצור כחול לבן (מלבד הדלתות המיובאות), אנו מאמינים כי מוצר איכותי המיוצר תחת תקנים מחמירים בארץ מעניק ללקוחותינו את האפשרות לבחור בתוצרת מקומית איכותית.

תקן ISO

אנו מחזיקים בתקן ISO באיכות בינלאומית, בכפוף למכון התקנים הישראלי ושומרים על איכות התקן העומד בכל הסטנדרטים הבינלאומיים להבטחת מוצר איכותי במיוחד לאורך זמן.