דלתות פנים בבית שמש

דלתות פנים בבית שמש

פלקסדור מציעה מגוון גדול במיוחד של דלתות פנים בבית שמש. כל הדלתות מיוצרות מחומרי גלם ידידותיים לסביבה ובאיכות חסרת פשרות.

"לפלקסדור היקרים רצינו להודות על שירות מדהים ודלתות איכותיות. עמידה בלוחות זמנים ועבודה סופר מקצועית "

בהצלחה עדנה חנניה
ירושלים
עדנה חנניה
ירושלים

דלתות פנים בבית שמש קונים בפלקסדור

בכניסה לבית חדש או משופץ, מומלץ לרכוש דלתות פנים בבית שמש או בסביבתה. ההיצע של פלקסדור הוא רחב ביותר וכל משפחה תמצא את הדלתות המתאימות ביותר עבורה.
דלתות פנים מותאמות הן לחדר עצמו והן לחלל הבית ולכן רוכשים דלתות המתאימות לשתי זוויות הראייה, כדי ליצור התאמה מושלמת .

דלתות פנים מעץ מלא

דלתות פנים בבית שמש המיוצרות מעץ אלון מלא מתאימות מאד לבית הכולל ריהוט מאסיבי מעץ בסלון, בחדר העבודה ובחדרים נוספים. דלת פנים מעץ מלא היא השלמה לקו העיצובי של הבית כולו.

אפשר לרכוש דלתות איכותיות מעץ מלא בגוונים כהים וסולידיים או בגוונים בהירים נוספים, כמו של עץ טבעי.

דלתות פנים פולימריות אטומות

דלתות המיוצרות בטכנולוגיה פורצת דרך, באמצעות חומרי גלם ירוקים והן אטומות לחלוטין מפני כניסת מים. הדלתות העמידות קיימות בשלל צבעים אופנתיים וייחודיים לצורך ההתאמה לחדרים השונים בבית.

היציבות של דלתות הפנים של פלקסדור לאורך שנים רבות, מאפשרת קבלת אחריות ל – 12 שנה והציבה את דלתות פנים בבית שמש של פלקסדור כפריט הנדרש ביותר בקטגוריה זו.

6 סיבות לרכוש דלתות פנים בפלקסדור

100% מוגן מים - WPC

דלתות פלקסדור מוגנות 100% בפני נזקי מים (WPC). דלתות פנים המוגנות בפני נזקי מים הן עמידות יותר לאורך זמן, שומרות על מראה נקי וחדש ומחזיקות לשנים ארוכות

מוצר ירוק ידידותי לסביבה

הדלתות שלנו עשויות מחומרים ידידותיים לסביבה המשפרים את היעילות האנרגטית, מפחיתים את השימוש בחומרים מסוכנים ובכך גורמים לנזק מזערי לסביבה אם בכלל.

תו תקן ישראלי

דלתות פלקסדור בעלות תו תקן ישראלי של מכון התקנים. תו תקן זה, מעניק לצרכנים איכות ובטיחות למוצרים המקבילים אליו בעולם, ומבטיח כי המוצר מתאים לדרישות התקן המחמיר בישראל.

12 שנות אחריות

תעודת אחריות לטווח הארוך בישראל! אנו מעניקים ללקוחותינו 12 שנות אחריות מלאות.

מיוצר בישראל

דלתות הפנים של פלקסדור מיוצרות בישראל כיצור כחול לבן (מלבד הדלתות המיובאות), אנו מאמינים כי מוצר איכותי המיוצר תחת תקנים מחמירים בארץ מעניק ללקוחותינו את האפשרות לבחור בתוצרת מקומית איכותית.

תקן ISO

אנו מחזיקים בתקן ISO באיכות בינלאומית, בכפוף למכון התקנים הישראלי ושומרים על איכות התקן העומד בכל הסטנדרטים הבינלאומיים להבטחת מוצר איכותי במיוחד לאורך זמן.