דלתות פנים בירושלים מחירים

דלתות פנים בירושלים מחירים

מחירי דלתות פנים בירושלים נעים במנעד רחב כמספר החברות המוכרות דלתות פנים. יחד עם זאת מחיר דלת הפנים תקבע גם על פי איכותה.

"בקר טוב אלישע......איזה כייף להתעורר ליום לבן.......הכל בזכותך תודה על העבודה הקשה שעשית....תודה על האיכפתיות...תודה על הכל עבודה טובה ישר כוח.ה" ישלח לך פרנסה טובה בריאות איתנה.....שתקבל הכל בקלות .....אנחנו עוד ניפגש....תודה מכל 💜👍🏻"

הדסה יחזקאל
ירושלים

עלויות ומחירים של דלתות פנים בירושלים

דלתות הפנים של פלקסדור הן הדלתות המובילות בעיר ירושלים ובסביבתה: הן בשירות, הן בשנות האחריות והן באיכות.

רכישת דלתות פנים בירושלים המיוצרות בטכנולוגיה פורצת דרך, תוך שימוש בחומרים אקולוגיים, היא המילה האחרונה בתחום זה. מדובר בדלתות מעוצבות, עמידות ובחלק מהדגמים קיימות גם דלתות – WPC אטומות לחלוטין למים. 

כשמוסיפים לאיכויות הללו גם את המחירים ההוגנים של דלתות פלקסדור מגיעים למסקנה חד משמעית שזו העסקה הטובה והמשתלמת ביותר עבור דלתות פנים שישרתו את הבית לאורך שנים רבות. 

דוגמאות למחיר דלת פנים בירושלים

המחירים של דלתות פנים בירושלים של פלקסדור הם הוגנים וסבירים. דלת למינטו עולה החל מ 899 ₪ ודלת פולימרית מוגנת מים עולה החל מ 1099 ש”ח.
אם נשווה זאת למחיריהן של דלתות פנים של יצרנים אחרים בתחום הדלתות, נגיע למסקנה שהלקוח מקבל תמורה מלאה להשקעה שלו, דלת בטיב מעולה המיוצרת בטכנולוגיה חדשנית, עם אחריות יוצאת דופן ל – 12 שנה לאור תכונותיה הייחודיות של הדלת.

מחיר דלת הפנים נקבע גם לפי איכותה

זהו מחיר הוגן לדלת ממוצעת שאינה מיוצרת מחומרים פשוטים ולכן היא תישאר בבית שנים רבות ולא יהיה צורך להחליפה לעתים תכופות, דבר שייקר את מחיר העסקה בטווח הארוך.

6 סיבות לרכוש דלתות פנים בפלקסדור

100% מוגן מים - WPC

דלתות פלקסדור מוגנות 100% בפני נזקי מים (WPC). דלתות פנים המוגנות בפני נזקי מים הן עמידות יותר לאורך זמן, שומרות על מראה נקי וחדש ומחזיקות לשנים ארוכות

מוצר ירוק ידידותי לסביבה

הדלתות שלנו עשויות מחומרים ידידותיים לסביבה המשפרים את היעילות האנרגטית, מפחיתים את השימוש בחומרים מסוכנים ובכך גורמים לנזק מזערי לסביבה אם בכלל.

תו תקן ישראלי

דלתות פלקסדור בעלות תו תקן ישראלי של מכון התקנים. תו תקן זה, מעניק לצרכנים איכות ובטיחות למוצרים המקבילים אליו בעולם, ומבטיח כי המוצר מתאים לדרישות התקן המחמיר בישראל.

12 שנות אחריות

תעודת אחריות לטווח הארוך בישראל! אנו מעניקים ללקוחותינו 12 שנות אחריות מלאות על מגוון הדלתות שלנו.

מיוצר בישראל

דלתות הפנים של פלקסדור מיוצרות בישראל כיצור כחול לבן (מלבד הדלתות המיובאות), אנו מאמינים כי מוצר איכותי המיוצר תחת תקנים מחמירים בארץ מעניק ללקוחותינו את האפשרות לבחור בתוצרת מקומית איכותית.

תקן ISO

אנו מחזיקים בתקן ISO באיכות בינלאומית, בכפוף למכון התקנים הישראלי ושומרים על איכות התקן העומד בכל הסטנדרטים הבינלאומיים להבטחת מוצר איכותי במיוחד לאורך זמן.