דלתות פנים בירושלים

דלתות פנים בירושלים

פלקסדור מציעה מגוון גדול במיוחד של דלתות פנים בירושלים. כל הדלתות מיוצרות מחומרי גלם ידידותיים לסביבה ובאיכות חסרת פשרות.

"לפלקסדור היקרים רצינו להודות על שירות מדהים,ודלתות איכותיות. עמידה בלוחות זמנים ועבודה סופר מקצועית "

בהצלחה עדנה חנניה
ירושלים

דלתות פנים בירושלים​ קונים בפלקסדור

בשלב האחרון של עיצוב הבית, מחפשים הלקוחות ומעצבי הפנים דלתות פנים בירושלים כדי להשלים את המעטפת הנאה של הבית.
רבים מהם רוכשים את הדלתות המיוחדות של פלקסדור לאור האיכות הייחודית שלהן .

דלתות פנים פולימריות אטומות למים

דלתות מיוחדות שגשמים או הצפה של מים לא משפיעים עליהן כלל . כל זאת בזכות תהליך הייצור היוצא דופן והמוקפד של הדלתות הללו בטכנולוגית WPC. התהליך מגן על הדלתות מפני רטיבות כך שלא יתנפחו ולא יהיו מעוותות.      

דלתות פנים בירושלים מיוצרות מחומרי ייצור עמידים במיוחד המאפשרים ליהנות מהדלת במשך שנים רבות ללא כל תקלות. למען איכות הסביבה, המפעל שם לו למטרה לייצר רק באמצעות חומרי גלם ידידותיים לסביבה וירוקים.

הדלתות נצבעות בהליך מיוחד בו צובעים אותן בשבע שכבות של צבע ואפשר לרכוש אותן בהיצע נרחב במיוחד של צבעים, החל מגוונים בהירים של לבן ושמנת, דרך צבעים כמו תכלת ואדום ועד צבעים כהים כמו שחור.

על גבי הדלתות, אפשר להזמין פסים בדרגות שונות של עובי לאורך או לרוחב, מסגרות עץ פנימיות ודוגמאות נוספות ומעוצבות המוסיפות שיק לבית.

דלתות פנים מעץ מלא

הדלתות הקלאסיות מתאימות מאד לבתים שעוצבו בסגנון כפרי או בסגנון וינטג’. המראה של דלתות העץ בכניסה לכל החדרים מעניקה לבית עוצמה ונוכחות משמעותית.

דלתות פנים מירושלים הן דלתות חלקות מעץ מלא בכמה גוונים יפהפיים בהירים עד כהים או לחילופין דלתות מעץ מלא הכוללות פיתוחים מעניינים בשפע של דגמים מסקרנים.

דלתות במילוי פלקסבורד

דלתות ייחודיות המכילות מילוי איכותי לדלתות המחזיקות לאורך שנים רבות. אפשר לרכוש דגמים חלקים או מעוצבים בעלי חלוניות בגדלים שונים, פסי אורך דקיקים, בולטים או שקועים ופסי רוחב במגוון תצורות מעניינות.

פלקסדור היא בעלת תקן ISO על איכות הייצור של מוצריה החדשניים על פי התקנים הבין לאומיים המחמירים ביותר.

6 סיבות לרכוש דלתות פנים בפלקסדור

100% מוגן מים - WPC

דלתות פלקסדור מוגנות 100% בפני נזקי מים (WPC). דלתות פנים המוגנות בפני נזקי מים הן עמידות יותר לאורך זמן, שומרות על מראה נקי וחדש ומחזיקות לשנים ארוכות

מוצר ירוק ידידותי לסביבה

הדלתות שלנו עשויות מחומרים ידידותיים לסביבה המשפרים את היעילות האנרגטית, מפחיתים את השימוש בחומרים מסוכנים ובכך גורמים לנזק מזערי לסביבה אם בכלל.

תו תקן ישראלי

דלתות פלקסדור בעלות תו תקן ישראלי של מכון התקנים. תו תקן זה, מעניק לצרכנים איכות ובטיחות למוצרים המקבילים אליו בעולם, ומבטיח כי המוצר מתאים לדרישות התקן המחמיר בישראל.

12 שנות אחריות

תעודת אחריות לטווח הארוך בישראל! אנו מעניקים ללקוחותינו 12 שנות אחריות מלאות.

מיוצר בישראל

דלתות הפנים של פלקסדור מיוצרות בישראל כיצור כחול לבן (מלבד הדלתות המיובאות), אנו מאמינים כי מוצר איכותי המיוצר תחת תקנים מחמירים בארץ מעניק ללקוחותינו את האפשרות לבחור בתוצרת מקומית איכותית.

תקן ISO

אנו מחזיקים בתקן ISO באיכות בינלאומית, בכפוף למכון התקנים הישראלי ושומרים על איכות התקן העומד בכל הסטנדרטים הבינלאומיים להבטחת מוצר איכותי במיוחד לאורך זמן.