דלתות פנים במודיעין

פלקסדור דלתות פנים במודיעין

פלקסדור מציעה מגוון גדול במיוחד של דלתות פנים במודיעין. כל הדלתות מיוצרות מחומרי גלם ידידותיים לסביבה ובאיכות חסרת פשרות.

"אלישע היקר אני רוצה להגיד לך שעברתי איתך חוויה מדהימה של התקנת דלתות בבית ושירות שלא ראיתי כזה דבר, הסבלנות,המקצועיות,ההתקנה המיוחדת במינה,הכל עבר חלק,0 תקלות,הגעה בזמן,טיפול מדהים בדלתות,בנו כמשפחה בהבנה של הצרכים שלנו. להביא מוצר איכותי באמת מוצר מדהים. אני יכול להגיד לך שאתה ברכה של הבית!! ככהן לכהן אני מברך אותך ורוצה להגיד לך תודה רבה!! "
פיני כהן
הר גילה, ירושלים

דלתות פנים במודיעין​ קונים בפלקסדור 

פלקסדור מציעה מגוון גדול במיוחד של דלתות פנים במודיעין. כל הדלתות מיוצרות מחומרי גלם ידידותיים לסביבה ובאיכות חסרת פשרות.
קיימים מספר רב של סוגי דלתות: במילוי פלקסבורד, דלתות פנים מעץ מלא, דלת פולימרי עיטוף מוגן מים ודלתות פנים פולימרי צבוע מוגן מים.

דלתות פנים - מילוי פלקסבורד

אלה הן דלתות שכנף דלת העץ מכיל מילוי פלקסבורד, הדלת מבודדת ומאפשרת ליהנות מאקוסטיקה בחדר. המשקופים וההלבשות הם מחומר פולימרי מוגן מים, ללא מדרגה בקו אפס. הדלתות הן בעלות מנגנון טריקה שקטה ומנעול מגנטי. להשלמת הנראה הייחודי של דלת זו, מוצעות לבחירה מבחר ידיות מעוצבות .

לכל דלת, קיימים צירי ספר מנירוסטה למשקל כולל עד 120 ק”ג, גומי איטום הממוקם בהיקף המשקוף. הדלת נצבעת בציפוי למינטו איכותי בתנור, היא בעלת חיפוי מיוחד למניעת צבעים, שריטות וכו’.

דלתות פנים במודיעין נמכרות בצבעים אחידים, עם פסים דקיקים או רחבים, או לחילופין עם חלוניות זכוכית.

דלתות פנים מעץ מלא

מגוון דלתות פנים העשויות מעץ מלא, יפהפיות ובעלות עיצובים / דוגמאות שונות בעץ, בגוונים המקוריים של העץ.

דלתות פנים - פולימרי עיטוף מוגן מים

דלת חלקה בצבע לבן בעלת עיטוף המגן עליה מפני חדירת מים.

דלתות פנים - פולימרי צבוע מוגן מים

דלתות הדגל של פלקסדור המיוצרות בטכנולוגיית WPC להגנה מוחלטת ממים. הדלתות הן בעלות תכונות ייחודיות מבודדות ואקוסטיות . הדלת והמשקוף עשויים מחומר פולימר עמיד ואיכותי הכולל שלושה צירי ספר מעוצבים, דפנות עבות במיוחד, גומיות עבות ועמידות לאיטום מרבי, מנגנון לטריקה שקטה ומנעול מגנטי.

הדלת נצבעת בשבע שכבות צבע כדי ליצור גימור בטיב מעולה שיישאר ללא שינוי לשנים רבות.

החברה מעניקה אחריות יוצאת דופן בת 12 שנה על מים, צבע ומזיקים.

זהו פיתוח ישראלי מוצלח מאד המיוצר בשפע של צבעים . קיימים דגמים חלקים בצבע אחיד כמו לבן שחור, תכלת, ירוק ושמנת . היצע גדול של דוגמאות המיוצרות על גבי הדלתות, פסים דקים או עבים, רבים או בודדים.

אחת מהדלתות המיוחדות מסדרה זו כוללת עיטורים מרשימים הממוקמים בתוך המסגרת הפנימית של הדלת. הדלת היא בעלת תכונות עמידות וחוזק מוגברות ומותאמת עד משקל של 140 ק”ג.

6 סיבות לרכוש דלתות פנים בפלקסדור

100% מוגן מים - WPC

דלתות פלקסדור מוגנות 100% בפני נזקי מים (WPC). דלתות פנים המוגנות בפני נזקי מים הן עמידות יותר לאורך זמן, שומרות על מראה נקי וחדש ומחזיקות לשנים ארוכות

מוצר ירוק ידידותי לסביבה

הדלתות שלנו עשויות מחומרים ידידותיים לסביבה המשפרים את היעילות האנרגטית, מפחיתים את השימוש בחומרים מסוכנים ובכך גורמים לנזק מזערי לסביבה אם בכלל.

תו תקן ישראלי

דלתות פלקסדור בעלות תו תקן ישראלי של מכון התקנים. תו תקן זה, מעניק לצרכנים איכות ובטיחות למוצרים המקבילים אליו בעולם, ומבטיח כי המוצר מתאים לדרישות התקן המחמיר בישראל.

12 שנות אחריות

תעודת אחריות לטווח הארוך בישראל! אנו מעניקים ללקוחותינו 12 שנות אחריות מלאות.

מיוצר בישראל

דלתות הפנים של פלקסדור מיוצרות בישראל כיצור כחול לבן (מלבד הדלתות המיובאות), אנו מאמינים כי מוצר איכותי המיוצר תחת תקנים מחמירים בארץ מעניק ללקוחותינו את האפשרות לבחור בתוצרת מקומית איכותית.

תקן ISO

אנו מחזיקים בתקן ISO באיכות בינלאומית, בכפוף למכון התקנים הישראלי ושומרים על איכות התקן העומד בכל הסטנדרטים הבינלאומיים להבטחת מוצר איכותי במיוחד לאורך זמן.